NASLOVNA

Judo klub ʺJigoroʺ osvojio 22 medalje s 30 predstavnika kluba

27.10.2019. 09:43 | H.P. PREGLEDA: 1044

Ovog vikenda judo klub „Jigoro“ nastupio je u Osijeku na međunarodnom judo turniru pod nazivom „ Memorijal Josip Potnek 2019.“ U konkurenciji 360 natjecatelja iz 35 kluba iz 6 europskih zemalja, "Jigoro" klub nastupio je s proširenom postavom od čak 30 natjecatelja te osvojio 22 medalja, od toga 5 zlata, 4 srebra i 13 bronce te u ukupnom poretku zauzeli 4.mjesto.

U pojedinačnoj konkurenciji, zlato su osvojili: Ivona Bošnjak, Viktorija Štivić, Marta Vidmar te Matej Kukić u svojoj te većoj uzrasnoj skupini.

Srebro su osvojili : Klara Benčić, Lana Knaus, Ivona Bošnjak te Luka Uršić

Brončanu medalju osvojili su Garić Tadijana, Matošić Leonora, Mijoković Ela, Šimić Elizabeta, Trtanj Ema, Trtanj Tena, Marta Vidmar, Garić Paulina, Benčić Dorijan, Knaus Marin, Mijoković Matko, Šapina Vinko te Miloš Goran

"Od ovog natjecanja izvukli smo najviše što smo mogli, bila je velika konkurencija,bilo je dosta poraza ali većina se uspjela pribrati i doći do medalje, ali osvojiti 22 medalje s 30 natjecatelja je ogroman uspjeh. Analizirat ćemo svoje pogreške, ispravit ćemo ih na treningu i biti spremni za dva tjedna kad jedna ekipa putuje za Mostar, a druga za Jastrebarsko." - poručili su iz judo kluba "Jigoro"

.

Na Trgu 123. brigade položeni vijenci povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te Dana hrvatskih branitelja

.

KAMPIRA ISPRED PAKRAČKE BOLNICE: ʺOvdje sam da Šimun zna da nije sam, čujemo se toki-vokijemʺ

.

Gradonačelnik Darko Puljašić čestita Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

.

Evo kako danas rade trgovine i šoping centri

.

Europa daje manje novca za hrvatsku poljoprivredu (Slavoniju)

.

Ljetni hit: Zaboravljeno varivo iz 80-ih koje se može skuhati za manje od 20 kuna