Judo klub ʺJIGOROʺ odličan na turniru u Velikoj Gorici

20.10.2019. | 09:37 | Mladen Mirković
Pregleda: 1732

Ovog vikenda judo klub „JIGORO“ nastupio je u Velikoj Gorici na međunarodnom judo turniru pod nazivom „ Turopoljska frka 2019.“ U konkurenciji 360 natjecatelja iz 31 kluba iz 4 europskih zemalja, naš klub nastupio je s 8 natjecatelja te osvojio 7 medalja, od toga 3 zlata 2 srebra i 2 bronce te u ukupnom poretku zauzeli 7.mjesto.

U pojedinačnoj konkurenciji, zlato su osvojili: Ivona Bošnjak, Ela Škopec i Luka Uršić

Srebro su osvojili : Ela Mijoković i Marija Marjanović

Brončanu medalju osvojili su Andreja i Katarina Marković

Izvrsni nastupi naših judaša pokazuju da su u dobroj formi te predstavljaju lijepu uvertiru za iduće natjecanje koje će se već idućeg vikenda održati u našoj Slavoniji u Osijeku.