Čak sedam medalja u Čakovcu za judaše JK Jigoro

JK Jigoro
(FOTO: JK Jigoro)

11.2.2024. | 10:15 | JK Jigoro
Pregleda: 756

Judo klub JIGORO nastupio je na jučerašnjem iznimno jakom međunarodnom judo natjecanju održanom u Čakovcu. Na natjecanju je ukupno bilo 60 klubova iz 10 zemalja s ukupno 600 natjecatelja. Jigoro je nastupio sa deset natjecatelja te su osvojili 7 medalja.

Zlatnu medalju s prekrasne 3 pobjede osvojila je Lucija Marijanović.

Srebrnu medalju su osvojili Roko Zdravković i Tena Hečimović koje je jedinu borbu izgubila u finalu od naše Lucije.

Brončanu medalju osvojili su Arthas Voštog, Rea KIr, Leo Ečimović i Maksimilian Voštog.

Nastupili su još i Žana Hruška, Mato Ivčetić i Ela Nijemčević koji su ovaj put imali manje sreće te ostali bez postolja.

Jedan mali klub nastavlja na tatamiju pokazivati svoju pravu veličinu.