Judo klub Jigoro otvorio sezonu natjecanja

JK JIgoro
(FOTO: JK JIgoro)

4.2.2024. | 10:19 | H.P.
Pregleda: 838

Judo klub JIGORO nastupio je na jučerašnjem međunarodnom judo natjecanju održanom u Laktašima. Na natjecanju je ukupno bilo preko 550 natjecatelja iz 7 zemalja. Jigoro je nastupio sa 6 natjecatelja te su osvojili fantastične 3 medalje.

Zlatnu medalju osvojio je Leo Ečimović. Srebrnu medalju osvojile su Rea Kir i Lucija Marijanović.

Nastupili su još i Lovro Marijanović, Arthas Voštog te Tena Hećimović koji ovoga puta nažalost ostaju bez plasmana.

S obzirom na kvalitetu natjecanja i da je ovo prvo natjecanje nakon stanke iz kluba su više nego zadovoljni današnjim odrađenim turnirom. Tu se ne staje ekipa iz Jakšića, već se sprema za idući vikend i jednako kvalitetan turnir u Čakovcu.