Judo klub Jigoro odličan na turniru u Vinkovcima

30.9.2018. | 11:20

Mladen Mirković

Pregleda: 2278

30.9.2018. | 11:20 | Mladen Mirković

Na jakom međunarodnom judo turniru održanom ovog vikenda u Vinkovcima pod nazivom „Kup Željko Higl“ naš judo klub Jigoro nastupio je s jakom ekipom od 16 natjecatelja te su se kući vratili s 15 medalja i peharom za osvojeno ekipno 5.mjesto!

U konkurenciji preko 370 natjecatelja iz 41 kluba i 5 država, ovo je i više nego izvrstan rezultat. Osvojeno je 6 zlata,7 srebrnih i 2 brončane medalje.

Zlato su osvojili: Ivona Švajda koja je osvojila i srebro u većoj uzrasnoj kategoriji, Ivona Bošnjak koja je također osvojila i srebro u većoj uzrasnoj kategoriji, Ela Škopec, Ela Mijoković, Goran Miloš i Marta Vodmar koja je osvojila i srebro u većoj uzrasnoj kategoriji.

Osim do sada spomenutih srebrom su se okitili i Vanesa Grgurić, Dorijan Benčić,Lana Knaus i Marija Marjanović.

Brončanu medalju kući su ponijeli Lorena Grgurić i Vinko Šapina.

Ekipu su vodili treneri Hrvoje Prevolšek i Rober Garc.

Za naše judaše nema odmora jer već idući vikend jedan ekipa ide za Austriju a druga za Srbiju na međunarodne turnire.