>
Pozega
1 lip.
26°C
2 lip.
28°C
3 lip.
29°C
4 lip.
28°C
5 lip.
30°C
6 lip.
30°C
7 lip.
30°C
>
Pozega
1 lip.
26°C
2 lip.
28°C
3 lip.
29°C
4 lip.
28°C
5 lip.
30°C
6 lip.
30°C
7 lip.
30°C
Weather for the Following Location: Pozega map, Croatia

SEZONA BERBE: Vinogradari u koloni čekaju na istovar i predaju grožđa

22.9.2022. | 10:45

kutjevački.hr
IZVOR: kutjevacki.hr

Pregleda: 4124

Otkup grožđa u Kutjevu
(FOTO: kutjevački.hr)

22.9.2022. | 10:45 | kutjevački.hr
IZVOR: kutjevacki.hr
Pregleda: 4124

Jamče li nam zabilježeni foto prizori opstanak i ostanak mlađih generacija vinogradara i vinara u ovim krajevima, teško je reći. U svakom slučaju lijepo je bilo u Kutjevu vidjeti kolonu traktora s prikolicama na kojima su slasne bobice i grozdovi koje su dovezli na predaju u jedan od većih vinskih kombinata koji surađuje s brojnim kooperantima.



Iako je kolona bila poprilično dugačka, kooperanti su strpljivo i s razumijevanjem čekali istovar.


Uz slatke bobice vinogradarima će biti još slađa isplata za njihov trud i rad u vinogradu. Hoće li cijena biti realna i prihvatljiva, to je uvijek tema o kojoj se razgovara. Za očekivati je da će sve biti u realnim okvirima i da će svi biti zadovoljni jer je tako, u konačnici, otkupljivač Kutjevo d.d. i najavio.


Samo registrirani članovi mogu ocjenjivati i komentirati članke. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje. Ako jeste registrirani, prijavite se ovdje.

ANKETA
Hoćete li izaći na drugi krug lokalnih izbora u Požegi?
1. Da, izaći ću - 33,89%
2. Ne, neću izaći - 33,23%
3. Ne znam - 32,88%
Ukupno glasova: 36953
Oglašavajte se na 034 portalu jer:
više od 300.000 korisnika mjesečno
više od 2 milijuna otvaranja stranica svakog mjeseca
Pročitaj više

IMPRESSUMUVJETI KORIŠTENJAPRAVILA PRIVATNOSTI