NK Slavonija se pobjedom nad Nedelišćem plasirala u 1/16 finala Hrvatskog nogometnog kupa

NK Slavonija pobjednom nad Nedelišćem izborila 1/16 plasirala se u 1/16 finala Hrvatskog nogometnog kupa
(FOTO: sport-požega)

29.8.2019. | 10:03 | sport-pozega.hr
IZVOR: sport-požega
Pregleda: 2439

NK Slavonija pobijedili je četvrtoligaša Nedelišće u gostima u susretu pretkola Hrvatskog nogometnog kupa rezultatom 0:2 (0:1).

Pred oko 350 gledatelja po teškom, vrućem vremenu na odličnom travnjaku SRC Trate Požežani nisu dobro otvorili utakmicu i već u 21. minuti su ostali s igračem manje kada je isključen stoper Karlo Majtanić.

Slavonija je ipak povela u 37. minuti pogotkom Mateja Peharde, a u 65. minuti Tomislav Žuljević je potvrdio pobjedu i prolazak u 1/16 finala.

Tako je momčad trenera Dalibora Bognara potvrdila status favorita i bez većih problema ostvarila pobjedu. Utakmica sljedećeg kola na rasporedu je u srijedu, 25. rujna s početkom u 15,30 sati, a u 1/16 finala parovi se određuju temeljem koeficijenta uspješnosti u kupu. Slavonija će tako na svom Stadionu ugostiti drugoligaša HNK Šibenik.