Nogometašice ŽNK Slavonija Požega uvjerljivo pobijedile Viktoriju (Slavonski Brod) u 3. kolu 2. HNLŽ - skupine B

IZVOR: sport-pozega.hr
Pregleda: 1751

Čitatelji ocijenili:

5

Igračice ŽNK Slavonija Požegauvjerljivo su pobijedile ekipu ŽNK Viktorija (Slavonski Brod) rezultatom 4:1 u susretu 3. kola 2. Hrvatske nogometne lige žene - skupine B.

Tamara Đekerdovela je požeški klub u vodstvo u 43. minuti, a u drugom poluvremenu golovima u 52. i 62. minutiHelena Draguljićje povećala vodstvo na 3:0. Martina Obradoviću 71. minuti postiže pogodak za visokih 4:0, a počasni pogodak za Viktoriju postigla je Ivona Gostinčar u76 minuti.

Požeške nogometašice su trenutno na 2. mjestu sa 6 bodova (2 pobjede, 1 poraz). U narednom, 4. kolu (15. listopada) ŽNK Slavonija Požega gostuje kod vodeće ekipe lige,ŽNK Koprivnica koja ima maksimalnih 12 bodova iz četiri odigrane utakmice jer su Koprivničanke unaprijed već odigrale utakmicu 5. kola protiv Viktorije (pobjeda 3:0).

Uspješne su bile i pionirke ŽNK Slavonija Požega koje su uvjerjivo svladale NŠM Višnjevac rezultatom 13:0(9:0) u utakmici 4. kola HNLŽM pionirki. Četiri pogotka postigla je Petra Pilaš, tri je dodala Mia Benakić, dva je zabila Lucija Kesić, a po jednom su se u strijelce upisaleNikolina Ilić, Mihaela Bošnjak i Hana Hrmić,a gošće su postigle i jedan autogol.

Pionirke su trenutno na 2. mjestu sa maksimalnih 9 bodova iz tri utakmice i gol razlikom 29:0. Vodeća ekipa je ŽNK Legen sa 12 bodova (4 pobjede), a upravo te dvije vodeće ekipe se sastaju u 5. kolu u Gornjoj Vrbi (15. 10.).

izvor: sport-pozega.hr