Judo klub Slavonac osvojio čak sedam medalja na međunarodnom natjecanju u Prnjavoru

21.8.2023. | 09:25 | Trener judo kluba Slavonac Robert Garc
Pregleda: 1220

Judo klub Slavonac nastupio je 19.8.2023. sa 8 judaša na međunarodnom judo turniru „Mala Evropa „ u Prnjavoru koji je okupio 400 judaša iz 8 država ( Srbija, Slovenija, Rumunjska, Moldavija, Bugarska, Makedonija, Hrvatska, Bosna i Hercegovina). Ivona Švajda odradila je briljantan turnir u kojem je osvojila zlatnu medalju u svom i većem uzrastu.

Bruno Bluha također osvaja 2 medalje, srebrnu medalju u svom i starijem uzrastu. Lana Knaus osvaja srebrnu medalju u svom uzrastu dok je u uzrastu kadeta uz vrlo jaku konkurenciju osvojila brončanu medalju. Ivano Bošnjak okrunio se brončanom medaljom dok su Filip Matošič, Rafael Ćosić,Nemanja Đukić i Marin Knaus uz dobre borbe turnir završili na 5 mjestu.

Judaši su u Prnjavoru proveli 5 dana, 4 dana su naporno trenirali 2 puta dnevno da bi u subotu se pokazali u što boljem izdanju. Osim treninga judaši su vrijeme provodili na bazenima, lunaparku te u druženju sa judašima iz drugih klubova. Naporan rad okrunili su sa čak sedam medalja.

U Prnjavoru smo ostavili jako puno prolivenog znoja no puno smo toga naučili i stekli prelijepe uspomene u ovih 5 dana. Nastavljamo naporno trenirati i za 2 tjedna vraćamo se ponovno na borilišta u pohodu na nove medalje.