Danas od 17 sati dođite podržati stolnotenisače Požege protiv STK Vodovod iz Osijeka

M.M.
IZVOR: sport-pozega.hr

Pregleda: 1413

VEZANO

U Požegi odigrana tri kola 2. Hrvatske stolnoteniske lige - Slavonija Zapad u kojem je druga ekipa STK Požega ostvarila tri uvjerljive pobjede
Mladi članovi Stolnoteniskog kluba Požega najbolji na Regijskom turniru - Slavonija Zapad koji je održan u Požegi
Stolni tenis: Ivan i David 1. ekipno, Niko Škoko Zdelar 3. na turniru u Varaždinu
Ivan Smiljanić odličan na World table tennis youth contender u Varaždinu
Predsjednik HSTS-a uručio priznanja Zlatku Pircu i Hrvoju Dujmoviću za doprinos u razvoju stolnog tenisa u Požegi i Hrvatskoj
Stolnotenisačice Požege u 4. kolu 1. HL - Istok ostvarile pobjede na gostovanjima u Pitomači i Koprivnici
Mladi Požežanin Tom Pirc na turniru u Bjelovaru osvojio zlatnu medalju
STK Požega se predstavio sa 8 igrača u svim dobnim skupinama na Brod Open-u 2021.
Stolnotenisačice Požege u 1. kolu HEP Superlige poražene od Bjelovara

(FOTO: Arhiv)

22.2.2020. | 08:24 | M.M.

Stolnotenisači Požege prošle subote gostovali su u Rijeci kod ekipe STK Srdoči u sklopu 12. kola HEP Superlige. Ova utakmica za ekipu Požege je bila iznimno bitna za nastavak prvenstva i daljnju borbu u nastojanju ostanka u Superligi.

Susret su otvorili Jakov Jakelić, prvi igrač domaće ekipe i kapetan Požege Fran Mihaljević. Nakon početne inicijative domaćeg igrača prvi set odlazi na stranu domaćina, a u drugom setu bolja igra Frana koji drugi set gubi u produžetku 11:13. U 3. setu opet bolje igra Jakelića koji dovodi svoju ekipu u vodstvo od 1:0.

U drugom meču dana nastupio je za domaćina Neven Samac i prvi igrač Požege Dominik Zeljko. Prvi set dobiva Samac, ali nakon toga Zeljko igra odlično i uz veliku borbu dobiva meč rezultatom 1:3 za izjednačenje u meču.

Treći meč Luka Mateša dobiva Ozrena Cuculića rezultatom 3:0 za vodstvo Požege u meču od 1:2.

Tada u odlučujućem meču igraju prvi igrači timova Jakov Jakelić i Dominik Zeljko. Dominik u meč ulazi koncentrirano i s puno motiva, te uz odličnu igru i puno dugačkih i lijepih poena dobiva prva 2 seta. Tada je igraču Požege nedostajao jedan set za pobjedu u svojoj utakmici i ukupnu pobjedu ekipe. Dominik je u 3. setu opet pokazao odličnu igru i uz vodstvo od 7:2 i 10:7 došao do 3 meč lopte. Jakelić tada dobiva 3 poena i uvodi u meč dodatnu neizvjesnost, koju igrač Požege rješava s odlična 2 poena za pobjedu 12:10 u 3. setu i ukupnu pobjedu STK Požege od 1:3.

Ovom značajnom pobjedom stolnotenisači Požege ostali su u igri za ostanak u Superligi, a danas 22. 02. s početkom u 17,00 sati igraju u Požegi bitnu utakmicu protiv ekipe STK Vodovod iz Osijeka u sklopu 13. kola.

(Izvor:sport-pozega.hr)