STK Požega se predstavio sa 8 igrača u svim dobnim skupinama na Brod Open-u 2021.

2.10.2021. | 12:06

Andrea Lužanac

Pregleda: 1828

VEZANO

U Požegi odigrana tri kola 2. Hrvatske stolnoteniske lige - Slavonija Zapad u kojem je druga ekipa STK Požega ostvarila tri uvjerljive pobjede
Mladi članovi Stolnoteniskog kluba Požega najbolji na Regijskom turniru - Slavonija Zapad koji je održan u Požegi
Stolni tenis: Ivan i David 1. ekipno, Niko Škoko Zdelar 3. na turniru u Varaždinu
Ivan Smiljanić odličan na World table tennis youth contender u Varaždinu
Predsjednik HSTS-a uručio priznanja Zlatku Pircu i Hrvoju Dujmoviću za doprinos u razvoju stolnog tenisa u Požegi i Hrvatskoj
Stolnotenisačice Požege u 4. kolu 1. HL - Istok ostvarile pobjede na gostovanjima u Pitomači i Koprivnici
Mladi Požežanin Tom Pirc na turniru u Bjelovaru osvojio zlatnu medalju
Stolnotenisačice Požege u 1. kolu HEP Superlige poražene od Bjelovara
Članovi Stolnoteniskog kluba Požega nastupili na Prvenstvu Hrvatske za najmlađe kadetkinje i kadete u Osijeku

(FOTO: STK Požega)

2.10.2021. | 12:06 | Andrea Lužanac

Prošlog vikenda održan je stolnoteniski turnir za najmlađe natjecatelje Brod Open-u 2021., a na kojemu je sudjelovalo 95 igrača i igračica iz deset klubova Slavonije. STK Požega se predstavio sa 8 igrača u svim dobnim skupinama.

Ivan Smiljanić igrao je u dvije dobne skupine, a u kojima je osvojio 1. i 2. mjesto. Osvajanjem 1. i 2. mjesta dokazao je da se naporan rad i svakodnevni trening isplati. Vujasinović  Nera natjecala se u kategoriji Najmlađih kadetkinja te je osvojila 3. mjesto.

Natjecala se i Josipović Matij u kategoriji Najmlađe kadetkinje. Naime, utakmica je bila vrlo napeta, a u  kojoj je za nijansu bila sklonija protivnici te je ostala bez medalje i završila  na 5. mjestu.  Bunjevac Nika također se natjecala u kategoriji Najmlađe kadetkinje te završila na 9. mjestu.

Na turniru još jednoj natjecateljici falilo je malo da dobije medalju, a to je Ambruš Laura, ona se natjecala u kategoriji Mlađe kadetkinje  te osvojila 5. mjesto.

Trenerica Nikolina Raguž ovim putem čestita svima sudionicima.