Pao je prvi poraz kod rukometaša LiPe

5.11.2019. | 16:41 | Andrea Staklarević
IZVOR: Compas.com.hr
Pregleda: 1925

Na samom početku utakmice izgledalo je kao da će to biti jedna težih i neizvjesnih utakmica. Padao je gol za golom sve do rezultata 6:5, kada su domaćini iskoristili sudački “poguranac“ i pogreške rukometaša LiPe, te su došli na velikih +11. Rukometaši LiPe do kraja poluvremena jedino su uspjeli smanjiti rezultat na 20:11.

U drugom poluvremenu rukometaši LiPe pokušali su smanjiti prednost domaćina, ali bezuspješno pa su domaćini povećali svoju prednost do rezultata 33:21.

S ovim padom LiPa je zabilježila drugo mjesto, ovog vikenda im u goste dolazi ekipa RK Mladost iz Donjeg Miholjca .