Rukometaši Požege pobijedili Vidovec u 17. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever

(FOTO: sport-pozega.hr)

26.2.2024. | 09:34 | PŠS
IZVOR: sport-pozega.hr
Pregleda: 734

Rukometaši Požege pobijedili su jučer u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc ekipu RK Vidovec rezultatom 35:31 (20:14)u susretu 17. kola 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever. Domaći su dobro otvorili utakmicu, dominirali i povećavaliprednost iz minute u minutu.

Najveća prednost Požežana bila je pri rezultatu20:13.u posljednjoj minuti prvog dijela.U drugi dio gosti ulaze puno odlučnije i koriste malo opuštanje domaćih igrača.Malo po malo smanjuju rezultat i u 50. minuti dolaze na gol zaostatka pri rezultatu 29:28.

Ekipa trenera Daria Anića i Filipa Bešlića tu je opet pojačala gas i napravila seriju od 3:0 i tako otklonila neizvjesnost u zadnjim minutama. Na kraju požeški rukometaši dolaze do zaslužene pobjede od 4 pogotka razlike

Karlo Grgurić bio je odličan te se 9 puta upisao u listu strijelaca. Ivan Antunović postigao je 7 pogodaka povukavši kad je bilo najpotrebnije. Marko Sertić postigao je 6 pogodaka, a Ivan Janjić 5. Vratar Ivan Cota upisao je 12 obrana.

U narednom, 18. kolu (02. 03.) Požega gostuje uBjelovaru,a pred svojim navijačima ponovno će igrati za dva tjedna (09. 03.) kada će u 19. kolu ugostitiNEXE II (Našice).