Judaši ʺJigoraʺ uspješni na turniru u Rijeci

(FOTO: JK Jigoro)

11.6.2019. | 07:43 | Novinar 034
IZVOR: Robert Garc
Pregleda: 1753

Na Međunarodnom judo turniru“ održanom 8.6. 2019 u Rijeci nastupilo je 592 natjecatelja iz 49 klubova iz 7 zemalja (Bosna i Hercegovina, Češka,Srbija,Austrija,Mađarska,Slovenija i Hrvatska).

Judo klub Jigoro točnije njena sekcija iz Čaglina nastupila je s 7 natjecatelja te su osvojili 3 medalje. Matej Kukić i Lana Knaus osvojili su srebrne medalje a brončanu medalju osvojila je Tena Trtanj. Marin Knaus unatoč dobrim borbama do medalje nije uspio doći te je tako završio na 5 mjestu. Judaši sada imaju vikend pauze, a tjedan nakon toga očekuje ih turnir u Doboju. Ekipu je vodio trener Robert Garc.

Izlazite li na glasanje u srijedu, 17.4.2024.?