Član Atletskog kluba Požega Ivan Vitenberg nastupio na Prvenstvu Hrvatske u trčanju na 6 sati

Član Atletskog kluba Požega Ivan Vitenberg nastupio na Prvenstvu Hrvatske u trčanju na 6 sati.
(FOTO: Dinko Bažulić)

16.11.2022. | 09:29 | PSŠ
IZVOR: sport-pozega.hr
Pregleda: 974

ZAGREB - U nedjelju, 13. 11. 2022. u Zagrebu je održano Prvenstvo Hrvatske u trčanju na 6 i 12 sati. Atletski klub Požega imao je predstavnika na utrci od 6 sati gdje je Ivan Vitenberg zauzeo 14. mjesto sa istrčanih 56,3 km. 

Atletičari Požege su prije toga, 15. i 16. 10. 2022. imaliiznimno bogat trkački vikend u kojem su nastupili u Makarskoj, Novskoj, Vukovaru i Slavonskom Brodu. U Makarskoj je bio start 56km duge staze Dalmacija ultra traila koja je imala cilj u Omišu, a u Slavonskom Brodu je održano 10. izdanje utrke Kotlić.

Novska i Vukovar su i ove godine održali humanitarne utrke "Novska za nju" i "Memorijalna utrka Mario Madžar". 


(Izvor: sport-pozega.hr)


Samo registrirani članovi mogu ocjenjivati i komentirati članke. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje. Ako jeste registrirani, prijavite se ovdje.

ANKETA
Mislite li da je uvođenje eura dodatno pogoršalo stanje u Hrvatskoj?
Kliknite na opciju za koju želite glasati.
Oglašavajte se na 034 portalu jer:
više od 300.000 korisnika mjesečno
više od 2 milijuna otvaranja stranica svakog mjeseca
Pročitaj više

IMPRESSUMUVJETI KORIŠTENJAPRAVILA PRIVATNOSTI