NASLOVNASPORT
Atletski klub Požega natjecateljsku godinu otvorio nastupom u Osijeku

MARIJANA ŠVAJDA TREĆA

10.2.2019. 08:55 | M.M. PREGLEDA: 843

Slavonsko-baranjska trail liga započela je novu sezonu „Neptun trailom“ koji se održao 09. veljače 2019. u Osijeku na stazi uz obalu Drave.

Utrka je održana u tri kategorije: dugačka od 21 km, kratka od 12 km i canicross utrka sa psima u dužini od 6 km.

Na „Neptunu“ je nastupilo u svim kategorijama 158 natjecatelja po blatnoj stazi i vrlo hladnom i maglovitom vremenu.

Atletski klub Požega sudjelovao je sa svoja tri natjecatelja koji su trčali na kratkoj stazi od 12 km i ostvarili slijedeće rezultate:

Marijana Švajda u ženskoj konkurenciji zauzela je 3. mjesto sa vremenom 1.07.19 dok je u muškoj konkurenciji Manuel Čarđić osvojio 10. mjesto (1.03.46), a Dinko Zima osvojio je 11. mjesto sa vremenom 1.03.47.

Slavonsko.baranjska trail liga ove je sezone proširena na 11 kola i nastavlja se 13. travnja 2019. kada se održava 2. kolo na jezeru Borovik pokraj Đakova te ovim putem pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže u svim natjecanjima u kojima će sudjelovati Atletski klub Požega.

Raspored Slavonsko-baranjske trail lige za 2019. godinu:

1. kolo 09. 02. Neptun trail (Osijek) 2. kolo 13. 04. Borovik trail (Đakovo) 3. kolo 27. 04. Jugovača trail (Belišće) 4. kolo 15. 06. Baranja night trail (Popovac) 5. kolo 25 .08. Kukuruzni labirint trail (Osijek) 6. kolo 07. 09. Popišanac trail (Slatina)

7. kolo 21. 09. Mazator trail (Slavonski Brod) 8. kolo 28. 09. Podunavlje trail (Erdut) 9. kolo 05. 10. Ždral trail (Daruvar) 10. kolo 23. 11. Papuk trek & trail (Velika) 11. kolo 28. 12. Krndija trail (Gazije)

Tagovi: marijana švadja, atletski klub, požega, sezona, osijek, sport

48 SATI NA 034PORTALU

.

TK Požega organizira besplatnu ljetnu školu tenisa do početka srpnja do kraja kolovoza

.

Podsjetnik - odvoz kartona i papira

.

Davor Huška: Sve manje u politici, sve više u znanosti, ali o odlasku iz Pakraca ne razmišljam

.

Najbolje odojke na ražnju ispekli ZDS Čolić, Mladež iz Gučana i Antik i osvojili vrijedne nagrade

.

Odličan nastup Krešimira Valentića (AK Požega) na ʺNaturel Velebit Ultra Trailu 2019ʺ!

.

HPD Gojzerica Požega u pohodu po Rumunjskoj: Obišli Transilvaniju i osvojili Karpate