NASLOVNASPORT

Raspored utakmica 4. Memorijalnog malonogometnog turnira za tragično preminulog Marija Šarčevića Maki-a

18.7.2019. 16:26 | PSS IZVOR: Sportalo.hr PREGLEDA: 461

POŽEGA - Na 4. Memorijalnom malonogometnom turniru "Marijo Šarčević - Maki" koji će se 19. i 20. 07. 2019. održati na Igralištu s umjetnom travom požeškog Sportsko-rekreacijskog centra nastupit će 15 ekipa kao i prošle godine.

To su Caffe bar Vertigo Pismoreklam, MNK Alabama Brestovac, MNK Učilište Link, Caffe bar Colosseum, Žujini ratnici, MNK Autodijelovi Tokić, Vetovački monstrumi, BSK Garfield, MNK Jakšić, Limarija Janota i MNK Vladorena Pizzeria Mama mia, Sport bar Caffe Motart, Las Palmas, Markovi prijatelji i Magma. 

Ekipe su podijeljene u 5 skupina po 3 ekipe pa će svaka ekipa na turniru odigrati bar dvije utakmice. Pobjednici skupina plasirat će se u drugi krug odnosno četvrtfinale koje će osigurati i tri najbolje drugoplasirane ekipe. Ždrijeb četvrfinala obavit će se poslije posljednje utakmice u skupini. Sve utakmice prvog kruga po skupinama igraju se u petak, 19. 07. od 19,00 do 23,00 sata, a sve utakmice drugog kruga u istom terminu, dan poslije u subotu, 20. 07. 2019. 


Petak, 19. 07. 2019. – Utakmice u skupini

19,00 MNK Vladorena Pizzeria Mama ima – Magma (2)

19,30 Žujini ratnici - Vetovački monstrumi (3)

19,30 Učilište Link – Las Palmas (4)

20,00 MNK Alabama Brestovac – Zlatarna Leo&Mock (5)

20,00 Caffe bar Vertigo Pismoreklam – MNK Vladorena Pizzeria Mama mia (2)

20,30 BSK Garfield – Sport bar Caffe Mozart (1)

20,30 Vetovački monstrumni – MNK Autodijelovi Tokić (3)

21,00 Las Palmas – MNK Jakšić (4)

21,00 Caffe bar Colosseum – MNK Alabama Brestovac (5)

21,30 Markovi prijatelji – BSK Garfield (1)

21,30 Magma – Caffe bar Vertigo Pismoreklam (2)

22,00 MNK Autodijelovi Tokić – Žujini ratnici (3)

22,00 MNK Jakšić – Učilište Link (4)

22,30 Zlatarna Leo & Mock – Caffe bar Colosseum (5)

22,30 Sport bar Caffe Mozart - Markovi prijatelji 

 

Subota, 20. 07. 2019. - drugi krug

Četvrtfinale

19,00 (A)

19,30 (B)

20,00 (C)

20,30 (D)

Polufinale

21,00  A - C

21,30  B - D

Utakmica za 3. mjesto

22,00

Finale 

22,30


SKUPINE 

Skupina 1

1. BSK Garfield

2. Sport bar Caffe Mozart

3. Markovi prijatelji

Skupina 2

1. Caffe bar Vertigo Pismoreklam

2. MNK Vladorena Pizzeria Mama mia

3. Magma

Skupina 3

1. MNK Autodijelovi Tokić

2. Žujini ratnici

3. Vetovački monstrumi

Skupina 4.

1. MNK Jakšić

2. Učilište Link

3. Las Palmas
 
Skupina 5

1. Caffe bar Colosseum

2. MNK Alabama Brestovac

3. Zlatarna Leo&Mock





Tagovi: turnir, nogomet, mali nogomet, malonogometni turnir, marijo šarčević maki, maki, marijo šarčević