21.12.2018. | 13:06
Mladen Mirković
IZVOR: sport-pozega.hr
Pregleda: 2185
(FOTO: J.B.)
Poznat je raspored cijelog turnira za kategorije seniora i veterana. Kod veterana odigrat će se 24 utakmice, a kod seniora 64 utakmice. Turnir će trajati 14 natjecateljskih dana od 20. 12. 2018. do 06. 01. 2019.
Turnir su otvorili branitelji naslova, igrači Caffe bara Rubikon koji su jučer, 20. 12. 2018. s početkom u 18,40 sati igrali protiv ekipe Caffe bara Zeus. Biti će objavljen i raspored cijelog turnira. Veterani sa turnirom kreću u subotu, 22. 12. kada će se odigrati prve tri utakmice 1. kola.
28. BMNT "POŽEGA 2018" - RASPORED UTAKMICA – SENIORI I VETERANI
Četvrtak, 20. 12. 2018. – 1. dan
18,40 Caffe bar Rubikon – Caffe bar Zeus (1)
19,20 MNK Pleternica – NK Parasan Golobrdci (5)
20,00 Mojito caffe bar – Vladorena Pizzeria Mama mia (3)
20,40 Vallis Aurea – Policijska uprava Požeško – slavonska (5)
Petak, 21. 12. 2018. – 2. dan
19,00 Kutjevo – Caffe bar Leona Vinarija Kitanović (1)
19,40 Baza Caffe bar – NK Sloga Trenkovo (7)
20,20 Očna optika Abrić – Wiener osiguranje (4)
21,00 MNK Redoksi – Caffe night bar Kolodvor Batrina Moby Dick (6)
Subota, 22. 12. 2018. – 3. dan
18,00 Vallis Aurea -Standard (Vet 2)
18,40 Hvidra -Kelvin (Vet 1)
19,20 Auto moto servis Dejo – Caffe bar Kod Poštara (Vet 2)
20,00 AG Gradnja – Restoran Marta (8)
20,40 Caffe bar Samson – Magma (7)
21,20 Restoran Marta - HDZ Temeljni ogranak Centar (8)
Nedjelja, 23. 12. 2018. – 4. dan
17,40 Wiener osiguranje – Cor (Vet 1)
18,20 Auto Robi – Sport caffe bar Mozart (6)
19,00 Play Fitness – MB Instalacije (2)
19,40 Darmopil Instalacije – Elite Academy Pakrac (4)
20,20 Autodijelovi Tokić – Autodijelovi Tokić Veterani (3)
21,00 Caffe bar Vertigo – Piper Hera (2)
Srijeda, 26. 12. 2018. – 5. dan
16,20 Cor – Hvidra (Vet 1)
17,00 Alabama – Wiener osiguranje (Vet 1)
17,40 Caffe bat night Kolodvor Batrina – Sport caffe bar Mozart (6)
18,20 Magma – NK Sloga Trenkovo (7)
19,00 Policijska uprava Požeško – slavonska – NK Parasan Golobrdci (5)
19,40 Caffe bar Rubikon – Kutjevo (1)
20,20 Očna optika Abrić – Darmopil Instalacije (4)
21,00 Caffe bar Zeus – Caffe bar Leona Vinarija Kitanović (1)
21,40 Autodijelovi Tokić Veterani – Vladorena Pizzeria Mama mia (3)
Četvrtak, 27. 12. 2018. – 6. dan
17,00 Auto moto servis Dejo – Rampa Spin Valis (Vet 2)
17,40 Caffe bar kod Poštara – Standard (Vet 2)
18,20 MB Instalacije – Piper Hera (2)
19,00 Caffe bar Colosseum – Restoran Marta (8)
19,40 Caffe night bar Kolodvor Batrina Moby dick – Auto Robi (6)
20,20 Vallis Aurea – MNK Pleternica (5)
21,00 Caffe bar Colosseum – AG Gradnja 97 (8)
21,40 Autodijelovi Tokić – Mojito Caffe bar
22,20 HDZ Temeljni ogranak Centar – Caffe bar Colosseum (8)
Petak, 28. 12. 2018. – 7. dan
17,00 Rampa Spin Valis – Caffe bar Kod Poštara (Vet 2)
17,40 Kelvin – Cor (Vet 1)
18,20 Vallis Aurea – Auto moto servis Dejo (Vet 2)
19,00 Hvidra – Alabama (Vet 1)
19,40 Sport caffe bar Mozart – MNK Redoksi (6)
20,20 Vallis Aurea – NK Parasan (5)
21,00 Darmopil Instalacije – Wiener osiguranje (4)
21,40 Baza caffe bar – Magma (7)
Subota, 29. 12. 2018. –8. dan
17,20 MNK Redoksi – Auto Robi (6)
18,00 Policijska uprava Požeško – slavonska – MNK Pleternica (5)
18,40 Play fitness – Caffe bar Vertigo (2)
19,20 Kutjevo - Caffe bar Zeus (1)
20,00 Piper Hera – Play Fitness (2)
20,40 AG Gradnja – HDZ Temeljni ogranak Centar (8)
21,20 NK Sloga Trenkovo – Caffe bar Samson (7)
22,00 Mojito Caffe bar – Autodijelovi Tokić Veterani (3)
Nedjelja, 30. 12. 2018. – 9. dan
16,20 Standard – Rampa Spin Valis (Vet 2)
17,00 Caffe bar Kod Poštara – Vallis Aurea (Vet 2)
17,40 Alabama – Kelvin (Vet 1)
18,20 Wiener osiguranje – Hvidra (Vet 1)
19,00 Caffe bar Leona Vinarija Kitanović - Caffe bar Rubikon (1)
19,40 Elite Academy Pakrac – Očna optika Abrić (4)
20,20 Caffe bar Samson – Baza caffe bar (7)
21,00 Wiener osiguranje – Elite Academy Pakrac (4)
21,40 Caffe bar Vertigo – MB Instalacije (2)
22,20 Vladorena Mama mia – Autodijelovi Tokić (3)
DRUGI KRUG
Srijeda, 02. 01. 2019. – 10. dan –Osmina finala
16,40 Standard – Auto moto servis Dejo (Vet 2)
17,20 Kelvin – Wiener osiguranje (Vet 1)
18,00 Cor – Alabama (Vet 1)
18,40 Rampa Spin Valis – Vallis Aurea (Vet 2)
19,30 Prvi skupine 1 - Drugi skupine 2 (A)
20,20 Drugi skupine 1 – Prvi skupine 2 (B)
21,10 Prvi skupine 3 – Drugi skupine 4 (C)
22,00 Drugi skupine 3 – Prvi skupine 4 (D)
Četvrtak, 03. 01. 2019. – 11. dan – Osmina finala
18,00 Prvi skupine 5 – Drugi skupine 6 (E)
18,50 Drugi skupine 5 – Prvi skupine 6 (F)
19,40 Polufinale Veterani : Prvi skupine 1 – Drugi skupine 2
20,20 Polufinale Veterani : Prvi skupine 2 – Drugi skupine 1
21,00 Prvi skupine 7 – Drugi skupine 8 (G)
21,50 Drugi skupine 7 – Prvi skupine 8 (H)
Petak, 04. 01. 2019. – 12. dan – Četvrtfinale
18,40 A – C (1)
19,30 B – D (2)
20,20 E – G (3)
21,10 F – H (4)
Subota, 05. 01. 2019. – 13. dan – Polufinale
19,30 Utakmica za 3. mjesto – Veterani
20,10 Polufinale Fond (1–3)
21,00 Finale - Veterani
21,50 Polufinale Fond (2–4)
Nedjelja, 06. 01. 2019. – 14. dan – Finale
20,00 UTAKMICA ZA 3. MJESTO – Fond
20,50 Dodjela pehara i nagrada za 3. i 4. mjesto
21,00 FINALE – Fond
21,50 Dodjela pehara i nagrada, proglašenje pobjednika - Fond