Požežani briljirali na turniru ʺWako Grand Prix BiHʺ

26.2.2018. | 10:47 | Mladen Mirković
Pregleda: 2427

Proteklog vikenda natjecateljski tim KBK " Bushido " Požega sudjelovao je na turniru koji se održava pod naslovom " Wako Grand Prix BiH ". Natjecanje je održano u Sarajevu - Ilidža. Sudjelovalo je preko 500 natjecatelja .

Naši borci su svojim nastupima i ovoga puta bili najbolji promotori našega grada ali i svoga kluba. Nastupilo je šest boraca od čega četiri Juniora, jedan stariji kadet i jedna seniorka, a borci su svoje vitrine nadopunili s tri srebrene medalje i jednom brončanom.

Imali su težak put do finala gdje su borci morali odradili po tri meča u veoma kratkom periodu.

Tako su srebrene medalje osvojili : Matej Bošnjak u kategoriji Stariji kadeti do -63,kg te Zvonimir Pigl u kategoriji Juniora do -69kg.

Marija Franjić izgubila je finalni meč te također osvojila srebrenu medalju u najtežoj disciplini u Kickboxingu tj. u K1 gdje su osim punih udaraca rukama i nogama dozvoljeni i udarci koljenima.

Danijel Lulić osvaja brončanu medalju u kategoriji Juniora do -89kg, Benjanim Marković i Tomislav Barukčić ovoga puta nisu uspjeli proći kvalifikacijske mečeve u svojim kategorijama.

Za dva tjedna naši borci ponovno ulaze u ring na državnom prvenstvu za Juniore u disciplini K1 Stayl.