Požeške mažoretkinje ostvarile odlične rezultate na 22. Europskom prvenstvu

M.M.

Pregleda: 2784

VEZANO

VELIČKE MAŽORETKINJE UPISUJU NOVE ČLANOVE: Postani dio mažoret i pom-pon svijeta!
Požeške mažoretkinje i Twirling klub Požega na 24. Državnom prvenstvu u mažoret plesu i twirling-u
Pleterničke i požeške mažoretkinje otputovale na 24. Državno prvenstvo u mažoret plesu
U Sportskoj dvorani „Tomislav Pirc“ održan još jedan plesno scenski spektakl Požeških mažoretkinja
Gradonačelnik Puljašić primio Požeške mažoretkinje koje su nastupile na 22. Europskom prvenstvu
Pleterničke mažoretkinje sudjelovale na regionalnom natjecanju u Požegi
Požeške mažoretkinje na prijemu kod gradonačelnika
Pleterničke mažoretkinje sudjelovale na plesnom kupu u Sl. Brodu
Učenici požeške glazbene škole osvojili pet Oskara znanja na državnom natjecanju
U Požegi 107 ročnika započelo dragovoljno vojno osposobljavanje

Požeške mažoretkinje
(FOTO: M.M.)

18.10.2018. | 08:45 | M.M.

Požeške mažoretkinje bile su na 22. Europskom prvenstvu mažoretkinja. Kao dio Hrvatske reprezentacije među 16 zemalja Europe kao i obično, vratile su se uspješne.  U solističkim nastupima bilo je između 30 i 40 natjecatelja po kategoriji. Najuspješnije osvojivši zlatnu medalju bile su Adrijana Jurić i Ivana Dupor u paru te Benjamin Iličić u solo nastupu.  Treće mjesto osvojila je Adrijana Jurić, a peto mjesto Elena Kormanjec u solo i Benjamin Iličić i Glorija Soldo četvrto u paru. Grupno smo u kategoriji sa rekvizitima osvojili jedno zlato i jedno srebro, te u kategoriji samo štapa jedno srebro.  "Preko 1000 natjecatelja u Poreču bili su jaka konkurencija Hrvatskoj. Usprkos tome osvojili smo 3 zlata, 2 srebra i jednu broncu te pokazali još jedan puta visoku poziciju koju držimo već više godina. Voljeli bi to pokazati i našim Požežanima jer smo oduševili svojim nastupom publiku u dvorani. Osim toga nam je bilo posebno drago što su osvojile visoko 6 mjesto Nia Barišić i Lora Ledić. Nia Barišić bila je najmlađi sudionik natjecanja u solističkom nastupu", rekla je Marina Mihelčić.