Stalo nam je do Vaše privatnosti i do boljeg korisničkog iskustva. Budući da 034 portal i njegovi partneri koriste kolačiće, dužni smo Vas na to upozoriti i zatražiti Vašu privolu. Više o kolačićima pročitajte ovdje: Pravila privatnosti. Pročitajte i Uvjete korištenja. Nastavkom korištenja ovih stranica pristajete na naša Pravila privatnosti i Uvjete korištenja.
Što su kolačići i zašto ih koristimo?
Kolačići su male računalne datoteke koje program šalje Vašem pregledniku. Služe nam da omogućimo korisnicima sigurno pretraživanje našeg sadržaja (zaštita od spama), sudjelovanje u anketama, komentiranje itd. Također, koristimo kolačiće naših partnera za vođenje statistike posjećenosti i prilagođeni prikaz oglasa. Naši kolačići su potpuno bezopasni za Vaš uređaj, možete ih lako obrisati u bilo kojem trenutku.
Ako prihvaćate naša Pravila privatnosti i Uvjete korištenja, kliknite "Prihvaćam" i nastavite uživati u sadržaju. Ako, pak, ne prihvaćate, onda nemojte koristiti ove stranice.
8.11.2022. | 09:17
Andrea Lužanac
Pregleda: 1724
Gotovo je! Od danas nema više u Mađarsku po jeftino gorivo
(FOTO: S.V.)
Vlada RH jučer je održala još jednu telefonsku sjednicu, a na istoj sjednici donesena je i odluka o novim cijenama goriva.
Naime, građani će od danas za litru benzina izdvajati 48 lipa više, a za dizel će izdvajati 25 lipa manje. To znači da od danas litra benzina košta 11,58 kuna, a litra dizela 13,19 kuna. Zahvaljujući zamrzavanju cijene plavog dizela, poljoprivrednici će i dalje za litru plavog dizela izdvajati 8,48 kuna.
Prema Vladinoj Uredbi o utvrđivanju najviših maloprodajnih cijena naftnih derivata od 24. listopada, prethodna dva tjedna cijena osnovnog eurosupera bila je 11,10 kuna po litri, a eurodizela 13,44 kuna.