Judokan vrlo uspješan u protekla 2 vikenda u Slovačkoj i Bosni i Hercegovini
(FOTO: Monika P.)

24.5.2019. | 09:30 | Monika P.
Pregleda: 1794

Judo klub Judokan je u subotu 11.5.2019. sudjelovao na međunarodnom judo turniru u Rimovskoj Soboti u Slovačkoj. U jakoj konkurenciji od 550 natjecatelja iz 11 država, judo klub Judokan je osvojio dvije medalje.

PEĆI Antonela i LEGAC Angelika su osvojile brončane medalje.
Nadomak medalje (5.mjesto) su ostali Begović Šimun, Alaber Sara i Šilobodec Iris. Još su sudjelovali Drašković Leon i Grgić Helena.

Nakon što smo prespavali smo razgledali grad i uputili se kući pripremati za daljnje turnire.

U subotu 15.5.2019. judo klub Judokan je sudjelovao na međunarodnom judo turniru u Bosni i Hercegovini u Zvorniku. U konkurenciji od 573 judaša iz 57 klubova i 7 zemalja, osvojili smo 5 medalja.

Zlatnu medalju je osvojila PEĆI Antonela.
Srebrnu medalju je osvojila HEIG Veronika, a brončane medalje su osvojili BEGOVIĆ Šimun, MILAKOVIĆ Ema i KRIZMANIĆ Anja.
Ovaj put medalju nisu uspjeli osvojiti CRNKOVIĆ Mateo i GRGIĆ Helena ali su odradili odlične borbe.