NASLOVNASPORT
Judokan protekla dva vikenda vrlo uspješan u Slovačkoj i Bosni i Hercegovini

24.5.2019. 09:30 | Monika P. PREGLEDA: 552

Judo klub Judokan je u subotu 11.5.2019. sudjelovao na međunarodnom judo turniru u Rimovskoj Soboti u Slovačkoj. U jakoj konkurenciji od 550 natjecatelja iz 11 država, judo klub Judokan je osvojio dvije medalje.

PEĆI Antonela i LEGAC Angelika su osvojile brončane medalje.
Nadomak medalje (5.mjesto) su ostali Begović Šimun, Alaber Sara i Šilobodec Iris. Još su sudjelovali Drašković Leon i Grgić Helena.

Nakon što smo prespavali smo razgledali grad i uputili se kući pripremati za daljnje turnire.

U subotu 15.5.2019. judo klub Judokan je sudjelovao na međunarodnom judo turniru u Bosni i Hercegovini u Zvorniku. U konkurenciji od 573 judaša iz 57 klubova i 7 zemalja, osvojili smo 5 medalja.

Zlatnu medalju je osvojila PEĆI Antonela.
Srebrnu medalju je osvojila HEIG Veronika, a brončane medalje su osvojili BEGOVIĆ Šimun, MILAKOVIĆ Ema i KRIZMANIĆ Anja.
Ovaj put medalju nisu uspjeli osvojiti CRNKOVIĆ Mateo i GRGIĆ Helena ali su odradili odlične borbe.

Tagovi: sport, judo, borbe, turniri

48 SATI NA 034PORTALU

.

Moto karavana ʺZajedno u ratu, zajedno u miruʺ stigla u Požegu i zapalila svijeće na Trgu 123. brigade

.

Kišna i tmurna šetnja Požegom 16.11.2019.

.

Zbog svinjske kuge cijena mesa je već skočila

.

Može li robot zamijeniti farmera !?

.

Nedaleko Kutjeva zapalio se autobus - učenici i profesori na vrijeme pobjegli od vatre

.

Hrvatski časnički zbor Pakrac-Lipik nastavit će promicati istinu i sjećanje o Domovinskom ratu