Je li mlađahni gradonačelnik zaboravio na Međunarodni dan starijih osoba?

Je li mlađahni gradonačelnik zaboravio na Međunarodni dan starijih osoba?

Međunarodni dan starijih osoba
(FOTO: Ilustracija)

1.10.2025. | 15:52 | Redakcija
Pregleda: 5502

Međunarodni je dan starijih osoba. Proglasila ga je Glavna Skupština Ujedinjenih naroda 1990. godine kako bi se naglasila važnost osiguravanja životne sredine koja se može prilagoditi potrebama i sposobnostima stanovnika treće dobi.
I gle čuda, u našem gradu ni riječi ni djela na tu temu.
Na službenim stranicama grada najavljena je izložba, art kino, "Dan ružičaste vrpce" i "Mjesec borbe protiv raka dojke", ali ne i bilo kakva aktivnost u povodu Međunarodnog dana starijih osoba.
Ne tako davno, taj se dan obilježavao i u našoj Požegi. Čudo da je baš ovaj značajan datum zaboravio gradonačelnik Miličević, ne zato što je još uvijek mlađahan, već zato što ga je na ovaj datum imao tko podsjetiti.


Samo registrirani članovi mogu ocjenjivati i komentirati članke. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje. Ako jeste registrirani, prijavite se ovdje.

ANKETA
Jeste li zadovoljni ovogodišnjim programom Zlatnih žica Slavonije u Požegi?
Kliknite na opciju za koju želite glasati.
Oglašavajte se na 034 portalu jer:
više od 300.000 korisnika mjesečno
više od 2 milijuna otvaranja stranica svakog mjeseca
Pročitaj više

IMPRESSUMUVJETI KORIŠTENJAPRAVILA PRIVATNOSTI