Judo klub ¨Judokan¨ ostvario dobre rezultate na ¨Kupu Like 2017.¨

Judo klub Judokan
(FOTO: Judo klub Judokan)

27.11.2017. | M.M/Judokan
Pregleda: 2350

Na ovogodišnjem 25. po redu Međunarodnom judo turniru ``Kup Like 2017.``, održanom 25.studenog judo klub ``Judokan`` je u konkurenciji od 814 natjecatelja iz 81 judo kluba ostvario sljedeće rezultate:

LEGAC Angelika je pobjedivši tri borbe i jednim gubitkom osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju, HAN Antea je također s tri pobjede i jednim porazom osvojila treće mjesto i brončanu medalju, a PEČI Antonela osvojila je 5.mjesto

Na 7.mjestu su završili DRAŠKOVIĆ Leon, HEIG Veronika i ŠILOBODEC Iris, dok su bez plasmana ostali PIPINIĆ Klaudio, PEČUR Petar i PEČUR Dea.

Natjecatelje vodio trener MILOBARA Dane.