Naslov slike
(FOTO: 034 portal)

14.11.2017. | M.P.
Pregleda: 2038

Judo klub ``Judokan`` je u subotu 11.11.2017. nastupio na dva turnira, u Slovačkoj i Jastrebarskom i ostvario sljedeće rezultate:

-JASTREBARSKO-

Pečur Dea je jedina uspjela doći do medalje te osvojila treće mjesto i brončanu medalju.

Također su nastupili Raguž Lovro, Devčić Dolores i Pečur Petar, no nisu uspjeli popeti se na postolje.Natjecatelje vodila trenerica Ivana Grbeš.

-SLOVAČKA-

Pavličević Monika je osvojila zlatnu medalju,srebrnu medalju je osvojila Angelika Legac, dok je Begović Šimun osvojio brončanu medalju.

Još su nastupili Banko Branimir, Šilobodec Iris i Peči Antonela no nažalost nisu uspjeli doći do medalje.

Natjecatelje vodio trener Milobara Dane.