U Kutjevu usred dana upravljao vozilom pod utjecajem alkohola od 1,83 promila

FOTO: Ilustracija: Google Earth

12.3.2025. | 10:15 | Redakcija 034
IZVOR: PU Požeško slavonska
Pregleda: 2695

Predviđena novčana kazna za navedene prekršaje iznosi 1.450,00 eura i zaštitna mjera zabrane upravljanja vozilima „B“ kategorije u trajanju od tri mjeseca.

U utorak 11. ožujka 2025. oko 16.55 sati u Kutjevu u Ulici Vinkomir, policijski službenici su u prometu zatekli 54-godišnjeg vozača koji je ne koristeći sigurnosni pojas i pod utjecajem alkohola od 1,83 promila upravljao osobnim automobilom.

Vozač je smješten u posebnu prostoriju policije do prestanka djelovanja opojnog sredstva i protiv njega slijedi prekršajni nalog zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.


Predviđena novčana kazna za navedene prekršaje iznosi 1.450,00 eura i zaštitna mjera zabrane upravljanja vozilima „B“ kategorije u trajanju od tri mjeseca.




Samo registrirani članovi mogu ocjenjivati i komentirati članke. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje. Ako jeste registrirani, prijavite se ovdje.

ANKETA
Smatrate li da gradonačelnik Požege, dr. sc. Žejlo Glavić nakon kompromitirajuće snimke treba dati ostavku?
Kliknite na opciju za koju želite glasati.
Oglašavajte se na 034 portalu jer:
više od 300.000 korisnika mjesečno
više od 2 milijuna otvaranja stranica svakog mjeseca
Pročitaj više

IMPRESSUMUVJETI KORIŠTENJAPRAVILA PRIVATNOSTI