Slavuj iz Novih Bešinaca: Milan Pavić pjesmom oduševio u emisiji ’Nikad nije kasno’

Slavuj iz Novih Bešinaca: Milan Pavić pjesmom oduševio u emisiji ’Nikad nije kasno’

Milan Pavić u emisiji Nikad nije kasno
(FOTO: Grand Online)

27.10.2025. | 11:40 | Redakcija
IZVOR: Grand Online
Pregleda: 9579

U popularnom glazbenom projektu „Nikad nije kasno“ koji se emitira u programu Nove TV Bosne i Hercegovine, nastupio je naše gore list, Milan Pavić iz Novih Bešinaca.
I publiku i žiri iznenadio je vrlo dirljivim trenutkom.
On je naime izvadio iz svog prsluka predivan dar, koji je uručio posebnoj osobi u njegovom životu.


Slavuj iz Novih Bešinaca: Milan Pavić pjesmom oduševio u emisiji ’Nikad nije kasno’


-Imam ovdje jednu ružu pripremljenu za moju životnu suputnicu ili supatnicu koja je to zaslužila što me 36 godina trpi. Imala je rođendan 30.09. tako da nisam joj ništa kupio – objasnio je Milan i uručio supruzi Ani crvenu ružu.

Milan je otpjevao hit Predraga Živkovića Tozovca i oduševio sve u studiju, kako izvođenjem tako i izborom repertoara, a Mare je prvi dao su o nastupu.


Slavuj iz Novih Bešinaca: Milan Pavić pjesmom oduševio u emisiji ’Nikad nije kasno’


-Na osnovu tvog pjevanja mogu samo reći da si očigledno ljubitelj dobre narodne pjesme. U budućnosti bi možda trebalo da razmiliš i o nekoj pjesmi Dobrivoja Topalovića. Imaš vrlo mekan glas i mislim da bi to bilo baš onako kako treba – rekao je Mare i dodao da je njegovo izvođenje pjesme Tozovca bilo jako dobro, pogotovo što natjecatelj dolazi iz Slavonije.
-Ja sam uživala. Svaki put kad čujem neku pjesmu od mog komšije, pošto je bio Voždovčanin, meni je srce puno. Makedonci imaju običaj da kažu kada neko pjeva pitko i meko, da mu med izlazi iz usta. E to sam ja doživjela od vas – zaključila je Tijana.
Cijelu emisiju možete i Milanov nastup možete pogledati na linku od 1:21:46 minute.
https://www.youtube.com/watch?v=NTbVo_0TcuQ

https://www.youtube.com/watch?v=NTbVo_0TcuQ


VIŠE NA TEMU:
MILAN PAVIĆ

Samo registrirani članovi mogu ocjenjivati i komentirati članke. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje. Ako jeste registrirani, prijavite se ovdje.

ANKETA
Jeste li zadovoljni ovogodišnjim programom Zlatnih žica Slavonije u Požegi?
Kliknite na opciju za koju želite glasati.
Oglašavajte se na 034 portalu jer:
više od 300.000 korisnika mjesečno
više od 2 milijuna otvaranja stranica svakog mjeseca
Pročitaj više

IMPRESSUMUVJETI KORIŠTENJAPRAVILA PRIVATNOSTI