Stalo nam je do Vaše privatnosti i do boljeg korisničkog iskustva. Budući da 034 portal i njegovi partneri koriste kolačiće, dužni smo Vas na to upozoriti i zatražiti Vašu privolu. Više o kolačićima pročitajte ovdje: Pravila privatnosti. Pročitajte i Uvjete korištenja. Nastavkom korištenja ovih stranica pristajete na naša Pravila privatnosti i Uvjete korištenja.
Što su kolačići i zašto ih koristimo?
Kolačići su male računalne datoteke koje program šalje Vašem pregledniku. Služe nam da omogućimo korisnicima sigurno pretraživanje našeg sadržaja (zaštita od spama), sudjelovanje u anketama, komentiranje itd. Također, koristimo kolačiće naših partnera za vođenje statistike posjećenosti i prilagođeni prikaz oglasa. Naši kolačići su potpuno bezopasni za Vaš uređaj, možete ih lako obrisati u bilo kojem trenutku.
Ako prihvaćate naša Pravila privatnosti i Uvjete korištenja, kliknite "Prihvaćam" i nastavite uživati u sadržaju. Ako, pak, ne prihvaćate, onda nemojte koristiti ove stranice.
Niti 4. po redu Roštiljada u Zarilcu nije zakazala, štoviše uz prekrasan dan gotovo 50 ekipa je odmjerilo svoje kuharske ili bolje reći roštiljske vještine. Uz prekrasnu prirodu, zvuke tambura i miris roštilja uživali su svi i natjecatelji u mnogobrojnim ekipama i posjetitelji.
Već tradicionalno održava se i Biciklijada koja kreće sa Trga bećarca, a ove godine je okupila i rekordan broj biciklista. – Nakon svih onih kišnih dana prekrasno je doći ovdje i jednostavno uživati u svemu što nas okružuje. Zahvaljujem svim biciklistima koji su došli iz čak 3 županije i svim natjecateljima koji su također odvojili svoj dan danas da uživaju sa obiteljima, prijateljima i rodbinom na prekrasnom ribnjaku u Zarilcu – istaknula je Marija Šarić, gradonačelnica Pleternice.
U organizaciji uz Turističku zajednicu Grada Pleternice, sudjelovali su i članovi ŠRD Londža Zarilac, lovačkog društva Vražjak Sesvete, MO Zarilac i Udruga Mladi za mlade Pleternice koja je i nositelj Biciklijade.
Po završetku biciklijade slijedio je ručak za sve bicikliste, a nakon toga i izvlačenje tombole u kojoj je Dominik Šolčić iz Biškupaca osvojio novi bicikl. Vatrogasnom sirenom označen je kraj roštiljanja, a ovogodišnji pobjednici su članovi Lovačkog društva Dilj Buk, drugo mjesto pripalo je Konjogojstvenoj udruzi Konji bili, konji vrani iz Nove Gradiške, dok su treći bili Klokani iz Gradca.
Nagrade im je uz pleterničku gradonačelnicu Mariju Šarić uručila županica požeško-slavonske županije Antonija Jozić.
izvor: Grad Pleternica