Momčad Samoposlužna praonica Pakrac-Šume Šugić-CB Elixir pobjednici 17. izdanja Božićnog malonogometnog turnira u Lipiku

29.12.2019. | 12:01

Compas.com.hr
IZVOR: Compas.com.hr

Pregleda: 3311

Pobjednik seniorske konkurencije 17. izdanja Božićnog malonogometnog turnira u Lipiku je momčad Samoposlužna praonica Pakrac-Šume Šugić-CB Elixir
(FOTO: Compas.com.hr)

29.12.2019. | 12:01 | Compas.com.hr

Novi pobjednik seniorske konkurencije 17. izdanja Božićnog malonogometnog turnira u Lipiku je momčad Samoposlužna praonica Pakrac-Šume Šugić-CB Elixir. U sinoćnjem finalnom danu turnira u posljednjoj utakmici večeri svladali su ekipu Fast Food MiNiLu s rezultatom 6:1.

Uz pljesak brojne publike pehar novim osvajačima i ostalim sudionicima turnira uručili su gradonačelnik Lipika Vinko Kasana i predsjednik NK Lipik 1925. Dejan Iličić. U utakmici za treće mjesto dvostruki branitelj naslova CB Numero - Kip Gradnja iz Nove Gradiške poražen je od lokalne ekipe Pizzerie Hookah rezultatom 5:1.

Najboljim igračem turnira proglašen je Roberto Alviž, kapetan ekipe koja je ove godine u velikom stilu pokorila turnir, dok su titule najboljeg strijelca i golmana osvojili igrači trećeplasirane ekipe Pizzerie Hookah, Krunoslav Lilovac i Roberto Zanetti.

Najbolja u veteranskoj konkurenciji bila je ekipa Pizzerie Palermo iz Garešnice koja je u nakon izvođenja kaznenih udaraca u finalu pobijedila ekipu Toplice Lipik sa 5:4 (2:2), treće mjesto pripalo je ekipi CB Sport Zagreb dok je četvrto mjesto osvojila lokalna ekipa CB Conversano.