NASLOVNASPORT
Nogometaši NK Osijeka na pripremama u Velikoj igrali međusobnu utakmicu

17.6.2018. 09:41 | sportalo.hr PREGLEDA: 3662

Nogometaši Osijeka odigrali su međusobnu utakmicu na pripremama u Velikoj. Igralo se dva puta po 35 minuta, a Plavi su bili bolji od Zelenih rezultatom 3:1. Na terenu su bili svi osim Grezde i Šorše, sudio je tehnički direktor Barišić dok su mu pomoćnici bili treneri Kuić i Smoje.

PLAVI: Malenica, Škorić, Lončar, Grgić, Barišić, Žaper, Hajradinović, Kamenar, Bočkaj, Boban i Marić.

Drugo poluvrijeme: Ivušić, Šutalo, Barać, Grgić, Bočkaj, Žaper, Pušić, Kamenar, Hajradinović, Boban i Marić.

ZELENI: Santini, Šimunec, Radeljić, Llanos, Talys, Mudražija, Mioč, Špoljarić, Pilj, Pervan i Štrkalj.

Drugo poluvrijeme: Kukić, Šimunec, Radeljić, Mudražija (Lončar), Talys, Pilj, Mioč, Špoljarić, Pervan, Lopa i Štrkalj.

9′ Mudražija je odlično asistirao Pervanu koji iz blizine ne uspjeva svladati Malenicu čija je obrana zavrijedila pljesak.

15′ na drugoj strani Boban je pogodio vanjski dio mreže.

20′ Grgić puca, nije bio precizan.

26′ 1:0 – HAJRADINOVIĆ (11m)

Llanos srušio Bobana u kaznenom prostoru, a Hajradinović potom „rastavio“ Santinija s bijele točke.

29′ odličnu prigodu za izjednačenje propustio je Bočkaj nakon asistencije Marića.

33′ 1:1 – ŠTRKALJ

vrlo lijep pogodak Štrkalja koji je s 20-ak metara pogodio sam lijevi donji kut.

35′ vrlo neugodan udarac Mioča s više od 30 metara, Malenica je efektno obranio.

36′ 2:1 – TALYS (ag)

Marić je centrirao s lijeve strane, a Talys nespretno nogom zahvatio loptu koja je prevarila Kukića i završila u njegovom desnom kutu.

41′ Marić ne koristi šansu za povećanje vodstva.

43′ 3:1 – MARIĆ

Sve je prethodno napravio Hajradinović koji je nakon solo-akcije idealno proigrao Marića u petercu za trećći pogodak Plavih.

59′ Štrkalj je imao priliku smanjiti rezultat, no bijeg po lijevoj strani nije okrunio preciznim udarcem.  Odmah je na suprotnoj strani uzvratio Hajradinović, međutim, Kukić je uspio spriječiti još jedan gol.

Tagovi: sport, nogomet, velika, nk osijek, pripreme, utakmica

48 SATI NA 034PORTALU

.

U 31. godini napustio nas je Josip Vodička, koji je bio sudionik u showu “Ljubav je na selu”

.

Požežanka Angelica Legac rodila se sa 980 grama, danas osvaja medalju za medaljom, i mnogo više od toga !!!!

.

Sutra će sud u Sl. Brodu donijeti konačnu presudu u slučaju župana Tomaševića

.

Trgovina odjećom ʺNew Yorkerʺ se uskoro otvara u Požegi?!

.

Igrači MNK Birtijca se s turnira u Njemačkoj vratili s osvojenim prvim mjestom

.

Na tečajnoj listi Hrvatske narodne banke, kuna ojačala prema euru

.

Požeška gimnazijalka Ivona Halas se natječe na Međunarodnom turniru mladih prirodoslovaca u Rusiji

.

ČESTE SITUACIJE NA CESTAMA: Što učiniti nakon nesreće s sitnom divljači?

.

Zbog sanacijskih radova na Policijskoj postaji Pakrac ulaz je kroz stražnja vrata

.

Tradicionalni uspon na najviši vrh Požeške gore – Kapavac (618 mnv)

.

Mališani škole nogometa NK Mladost Pavlovci sudjelovali na preko 60 nogometnih turnira

.

Vrijeme danas pretežno oblačno, sredinom dana i poslijepodne ponegdje sunčana razdoblja

.

VINCELOVO U B. DRENOVCU: Tradicija u službi razvoja ruralnog turizma

.

ŽKK Plamen Požega uvjerljivo poražene na gostovanju kod KK Trešnjevka 2009 u 10. kolu 1. HKL