(FOTO: 034 portal)

19.8.2018. | 13:25 | Novinar 034
IZVOR: 034 portal
Pregleda: 2369

Nakon kraćeg odmora, judo klub „JIGORO“ ponovo nastupa na međunarodnim turnirima i to vrlo uspješno. Na jučerašnjem međunarodnom judo turniru održanom u Prnjavuru (BIH) pod nazivom „Mala Evropa“ , jk Jigoro je nastupio sa 12 natjecatelja te u konkurenciji od oko 300 natjecatelja iz 43 kluba i 8 država, osvojili su 8 medalja.

Zlato su osvojile: Ivona Bošnjak te Marta Vidmar koja je ujedno osvojila i srebrnu medalju u starijoj uzrasnoj skupini.Srebrom se okitila i Lana Knuas.Brončanu medalju osvojili su Matko Mijoković, Goran Miloš,Iva Vidmar te Danijel Miloš.

Prije samog natjecanja, održan je trodnevni judo kamp u Prnjavoru. Svaki dan odrađena su dva treninga u samom centru Prnjavora, na trgu, pod šatorom, gdje su svi prolaznici mogli zastati te pobliže upoznati ovaj prelijepi sport. Između dopodnevnog i popodnevnog treninga djeca su uživala u obližnjim toplicama na kupanju.