16.12.2022. | 09:23
Ante Mandarić
Pregleda: 7442
Nećak u obrani:’Pljuvačina, pljuvačina i još pljuvačine’
(FOTO: 034 portal)
Nakon što smo objavili satirični članak zahvale o asfaltiranju dijela Županijske ulice u Požegi, na društvenim mrežama šire se mnogobrojne reakcije Požežana, a koji u ovoj tmurnoj zbilji zbijaju šale na račun rada gradske uprave. Ipak, među njima se oglasio i nećak K.V. (Podaci poznati redakciji) aktualnog gradonačelnika Požege dr. sc. Željka Glavića tj. njegove supruge, a čiji komentar prenosimo u cijelosti.
“Kakvo istraživačko novinarstvo, za ne povjerovati. Kako vam više nije dosta pljuvanja po svemu što vidite, nikada niste i nećete biti zadovoljni sa bilo čime i sa bilo kojom vlasti u gradu. Sjećam se kada je portal osnovan, bilo je toliko normalnih članaka za pročitati , a sad samo pljuvačina, pljuvačina i još pljuvačine. Pa do kad? Umjesto da pljujete, dajte si truda nešto malo istražiti, dajte prijedloge gradu, županiji. Najlakše sjediti, opaliti 2 fotke i ispljuvati nekoga/nešto po članku. Trulo je svašta u HR slažem se, ali izgleda je trulo i novinarstvo.”
Očigledno naše moćnike ne mogu isprovocirati niti ugroziti ozbiljni istraživački članci jer su u određenim institucijama dobro raspoređeni, već su to oni članci satiričnog sadržaja.