Judokan protekli vikend sudjelovao na dva turnira

Judokan
(FOTO: Monika P.)

9.10.2018. | 12:04 | Monika P.
Pregleda: 1811

29.rujna 2018. judo klub "Judokan" je sudjelovao na dva međunarodna judo turnira, u Beču (Austrija) i u Vinkovcima. Mlađi judaši u Vinkovcima su u konkurenciji od 400 judaša iz 41 kluba osvojili sljedeće: Radić Ivan je osvojio zlato, Repulec Luka srebro, Begović Šimun srebro te Šilobodec Iris broncu.
Bez medalje su ostali Drašković Leon i Crnković Mateo, a natjecatelje je vodila trenerica Milobara Irenka. Malo stariji natjecatelji "Judokana", Milobara Bruno, Skeledžić Rafael i Pavličević Monika su s trenerom MIlobara Danetom pošli u Beč, gdje su u konkurenciji od 400 judaša iz 8 zemalja svi uspjeli ostvariti plasman. Do medalje je jedina uspjela doći Pavličević Monika, osvojivši brončanu medalju, dok su dečki ostali na korak do nje, na odličnom 5.mjestu.  Ovaj vikend, 6.listopada 2018. Judokan se uputio u Bosnu i Hercegovinu, gdje je nastupio na međunarodnom judo turniru u Banja Luci, uz ostalih 300 natjecatelja iz 4 zemlje.Dečki, Milobara Bruno i Drašković Leon su osvojili odlične zlatne medalje!Cure, Peći Antonela i Heig Veronika su osvojile, jednako vrijedne, srebrne medalje!