Judo klub ʺJigoroʺ prvi u Bijeljini

16.9.2018. | 09:33 | H.P.
Pregleda: 2312

I ovoga vikenda judaši judo kluba „Jigoro“ nastupili su na jakom međunarodno judo turniru održanom u Bjeljini (BIH) te polučili dobre rezultate. U konkurenciji preko 600 natjecatelja iz preko 50 kluba te 13 država, Jigoro je nastupio sa 9 natjecatelja te su osvojili 8 medalja, 3 zlata, 4 srebro te 1 bronce.

Zlato su osvojile Ivona Švajda u svojoj te u starijoj uzrasnoj skupini te Lorena Grgurić, srebro su osvojile Ela Mijoković, Lana Kanus, Marta Vidmar u svojoj i starijoj uzrasnoj skupini dok je brončanu medalju kući ponio Matko Mijoković.

Djevojčice su i ovog puta bile jako uspješne te su u ukupnom poretku zauzele 1.mjesto u konkurenciji djevojčica 2008. i 2009. godište. Klub je još jednom dokazao da se sa djecom radi kvalitetno i vrlo uspješno.