Radić zlatni u Rumunjskoj; medalje osvojili i najmlađi džudaši

Požeški džudaši s medaljama
(FOTO: Judokan Požega)

01.09.2015. | Lidija Galić
Pregleda: 1906

Luka Radić osvojio je zlatnu medalju na međunarodnom turniru "Trofeul Mirela Livia Vasilan" održanom u mjestu Drobeta u Rumunjskoj. Od ukupno 788 natjecatelja iz 14 država i 75 klubova Požeški Judokan klub imao je pet natjecatelja od kojih troje se vratilo s medaljama.

Uz Radićevo zlato Marta Pamuklić osvojila je brončanu medalju, a Mislav Mandić srebrnu.

Na 14 međunarodnom turniru "Tenkes cup internacional" koji je organizirao Judo klub SE Judo klub, održanomu u sportskoj dvorani "Tancsics Mihali" u mađarskom Siklosu, uspješni su bili najmlađi požeški džudaši. Brončane su medalje osvojili su Šimun Begović, Niko Radić i Dea Pečur.

Na turniru je sudjelovalo je 588 natjecatelja iz 44 kluba iz sedam zemalja.