>
Pozega
25 svi.
18°C
26 svi.
20°C
27 svi.
21°C
28 svi.
21°C
29 svi.
20°C
30 svi.
17°C
31 svi.
18°C
>
Pozega
25 svi.
18°C
26 svi.
20°C
27 svi.
21°C
28 svi.
21°C
29 svi.
20°C
30 svi.
17°C
31 svi.
18°C
Weather for the Following Location: Pozega map, Croatia

Apartman Marinero: Željko i Ljiljana Kukić unose novi turistički sjaj u Kutjevo

FOTO: Kutjevacki.hr

13.2.2025. | 08:21 | Marko Karačić
IZVOR: Kutjevacki.hr
Pregleda: 3798

Danas smo posjetili novi smještajni kapacitet u samom srcu Kutjeva – predivan apartman Marinero, koji su nedavno u studenom otvorili Željko i Ljiljana Kukić. Smješten na adresi Kralja Tomislava 6, ovaj apartman nudi moderan i udoban boravak za goste, a iza njega stoji dugogodišnje iskustvo obitelji Kukić u ugostiteljstvu i turizmu.

Željko Kukić, dugogodišnji kutjevčanin i bivši ugostitelj, od 1990. do 2015. godine uspješno je vodio Caffe bar i autopraonicu Marinero, koji je bio prepoznatljivo mjesto okupljanja u gradu, a u sklopu njega postojala je i mala zoološka oaza. Nakon 25 godina rada u ugostiteljstvu, odlučio se na novi pothvat – otvaranje apartmana, vjerujući da će na taj način doprinijeti razvoju turizma u Kutjevu.

Apartman Marinero raspolaže s tri sobe, dnevnim boravkom, pet kreveta plus pomoćnim ležajem, te tri WC-a, od kojih su dva opremljena tuš kabinom. Gosti mogu uživati na prostranoj terasi s pecalom i krušnom peći, a dostupan je i parking te garaža. Smještaj je prilagođen osobama s invaliditetom, a uskoro će biti dodatno poboljšan pristup za još veću pristupačnost. Sobe su opremljene pametnim televizorima, MaxTV-om i besplatnim internetom, osiguravajući maksimalan komfor gostima.


S nama je danas bio i gradonačelnik Josip Budimir, koji je istaknuo da ga vesele ovakvi pothvati te da je to iznimno važan segment koji čini Kutjevo boljim turističkim mjestom. Pohvalio je trud obitelji Kukić u doprinosu turističkoj ponudi grada te izrazio podršku razvoju smještajnih kapaciteta.


Godinama sam bio ugostitelj i uvijek sam volio raditi s ljudima. Odluka da pokrenem ovaj vid turizma bila je prirodan korak, jer mi je u krvi dočekivanje i usluživanje gostiju”, rekao je Željko Kukić.

Ističe kako mu je cilj ne samo povećati broj noćenja, već i proširiti kapacitete uz dodatne sadržaje. “Vjerujem da je Kutjevu potreban ovakav smještaj kako bismo privukli više posjetitelja i dodatno razvili turizam.”

Željko naglašava i svoju povezanost s planinarenjem i motociklizmom, što planira iskoristiti kao dodatnu promociju apartmana. “Osim posjeta vinarijama, gostima mogu organizirati planinarske i motorističke ture po Slavoniji, što će sigurno obogatiti njihovo iskustvo.

Željku i Ljiljani ovim putem hvala na gostoprimstvu. Ljiljana nije zbog posla uspjela biti s nama, no sa Željkom smo imali ugodan razgovor te vjerujemo da je ovo pun pogodak!
















































Samo registrirani članovi mogu ocjenjivati i komentirati članke. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje. Ako jeste registrirani, prijavite se ovdje.

ANKETA
Hoćete li izaći na drugi krug lokalnih izbora u Požegi?
1. Da, izaći ću - 34,39%
2. Ne, neću izaći - 33,53%
3. Ne znam - 32,08%
Ukupno glasova: 4077
Oglašavajte se na 034 portalu jer:
više od 300.000 korisnika mjesečno
više od 2 milijuna otvaranja stranica svakog mjeseca
Pročitaj više

IMPRESSUMUVJETI KORIŠTENJAPRAVILA PRIVATNOSTI