ŽNK Slavonija Požega poražen na gostovanju u Đurđevcu kod Graničara u 2. kolu 2. Hrvatske nogometne lige Žene - skupine B

(FOTO: ŽNK Slavonija Požega)

29.9.2021. | 09:08 | sport-pozega.hr
IZVOR: sport-pozega.hr
Pregleda: 1862

Igračice Ženskog nogometnog kluba Slavonija (Požega) su u sklopu 2. kola 2. Hrvatske nogometne lige Žene - skupina B gostovale u Đurđevcu kod domaćegGraničara. Požežanke su poražene rezultatom 4:2 (3:1).

Domaće igračice imale su uvjerljivo vodstvo od 3:0 nakon prvih pola sata. Pogotke su postigli Tea Bencek u 14. te Samantha Štetka u 20. i 28. minuti. Na 3:1 smanjla je Elizabeta Zeko u 38. minuti. Ista igračica je zabila i pogodak za 3:2 u 83. minuti. Pobjedu Graničara potvrdila je u 88. minuti Lucija Škvarić pogotkom za konačnih 4:2.

U ostalim susretima 2. kola postignuti su ovi rezultati : Mikanovci - Dilj 2:3, Koprivnica - Viktorija 4:0, Višnjevac - Graničar (Ž) 4:1. U 3. kolu Slavonija će u nedjelju, 03. listopada ugostiti Višnjevac, a utakmica će se vjerojatno igrati na Stadionu Grabovac uMihaljevcima. U 3. kolu sastaju se još Graničar (Ž) - Mikanovci, Viktorija - Graničar (Ž) i DIlj - Koprivnica.

Kategorija mlađih pionirki odigrala je već četiri kola u Županijskoj nogometnoj ligi mlađih pionira. U posljednjem, 4. kolu ŽNK Slavonija je jučer odigrala 1:1 na gostovanju kodJakšića, a jedini pogodak za požeški klub zabila je Petra Pilaš. U 3. kolu kod Dinama (Rajsavac) rezultat je bio 2:2 (strijelci : Nicol Alavanić, Lucija Kesić).

U prva dva kola mlade igračice Slavonije poražene na gostovanjima kod Lipika 1925rezultatom 2:0 i kod Mladosti u Pavlovcima rezultatom 3:0. U 5. kolu ŽNK Slavonija gostuje kod Kutjeva (03. 10.).