71-godišnjak jutros u Pakracu bacio eksplozivnu napravu na HEP-ovce jer su mu došli isključiti struju?
Nepoznata muška osoba je jutros oko 9 sati u ulici J.

Nepoznata muška osoba je jutros oko 9 sati u ulici J. Žiške u Pakracu aktivirala i bacila eksplozivnu napravu.
Prema službenim informacijama iz PU požeško slavonske, eksplozija je ozlijedila dvije osobe kojima se pruža liječnička pomoć u pakračkoj bolnici. Težina njihovih ozljeda zasad nije poznata.
Policijski službenici obavljaju očevid i u tijeku je utvrđivanje svih činjenica oko ovog događaja.
Koji je razlog iza ovog čina te odakle eksplozivna naprava, zasad nije poznato, no nadamo se da ozlijeđene osobe nisu u životnoj opasnosti te im želimo brz oporavak.
DODANO U 10.30 SATI
Policija javlja kako je u vezi ovog događaja uhićen 71- godišnjak te da slijedi daljnje kriminalističko istraživanje.
Neslužbeno doznajemo kako je 71-godišnji muškarac eksplozivnu napravu bacio na djelatnike HEP-a jer su mu došli isključiti struju.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Nezaposlenost u Požeško-slavonskoj županiji i dalje pada: U svibnju evidentirana 1.081 nezaposlena osoba
27. 06. 2026.Prvi dan Međunarodnog konjičkog turnira donio spektakl koji je oduševio publiku
27. 06. 2026.
"Masno" plaćamo odgovornost, a nitko ju ne preuzima.
27. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
