Judaši ʺJigoraʺ uspješni na kupu u Samoboru

(FOTO: I.Š.)

4.3.2018. | 09:34 | M.B.
IZVOR: Hrvoje P.
Pregleda: 2662

Judo klub „JIGORO“ nastupio je danas na jakom međunarodnom judo turniru pod nazivom „Cup Samobor“ u Samoboru. Nastupio je sam 10 predstavnika i kući su ponijeli čak 6 medalja. Od toga 3 zlata, jedno srebro i 2 bronce.

Zlato su osvojili Lana Knaus u svojoj i u većoj uzrasnoj kategoriji te Ivona Bošnjak, srebrom se okitio Goran Miloš dok su brončanu medalju osvojile Ela Škopec te Ivona Bošnjak u većoj uzrasnoj kategoriji.

Kada uzmemo u obzir da je na turniru sudjelovalo oko 540 natjecatelja iz 49 klubova iz 7 država uključujući jednu Veliku Britaniju, Slovačku, Češku, Bugarsku možemo biti i više nego zadovoljni uspjehom naših sportaša. Ovo im je bio veliki test koji je većina uspješno savladala te se odmah okrećemo novim izazovima i turnirima.