Veliki uspjeh judo kluba Jigoro u Vinkovcima

29.9.2019. | 09:39 | Hrvoje P.
Pregleda: 2767

Nakon kraće ljetne pauze od natjecanja, judo klub Jigoro ponovo ostvaruje hvale vrijedne rezultate na međunrodnim turnirima. Ovoga puta nastupili su u Vinkovcima na međunarodnom judo turniru pod nazivom„Higl Open 2019.“ U konkurenciji 485 natjecatelja iz 51 kluba iz 7 europskih zemalja, naši judaši su u ukupnom plasmanu zauzeli visoko 3.mjesto.

U pojedinačnoj konkurenciji, zlato su osvojili: Viktorija Štivić, Ivona Švajda, Lana Knaus, Marta Topalović , Marta Vidmar i Filip Matošić

Srebro su osvojili : Ela Škopec, Ivona Bošnjak u starijoj uzrasnoj skupinii Luka Uršić

Brončanu medalju osvojili su Paulina Garić, Ivona Bošnjak, Ela Mijoković, Leonora Matošić, Klara Benčić, Elizabeta Šimić, Tena Trtanj, Dorijan Benčić i Matej Kukić.