RK Požega
(FOTO: J.B.)

13.2.2020. | 10:22 | Mladen Mirković
Pregleda: 2495

U nedjelju 16. veljače rukometaši Požege odigrat će treću utakmicu proljetnog dijela prvenstva. Zaista se nadamo da će vrijediti stara izreka - treća sreća!

Nakon vrlo nezgodnog poraza od Čakovca i igrokaza u Osijeku vrijeme je da RK Požega konačno pokaže zašto se nalazi u ovom rangu natjecanja i uvjerljivom igrom (kao i u Osijeku) osvoji prva dva proljetna boda.

"Gledajući stanje na tablici zaista su nam prijeko potrebna kako bi se primakli "mirnijim vodama" i spriječili moguću nervozu u idućim kolima.

Kada smo jesenas igrali u Zagrebu protiv Maksimir Pastele odigrali smo vrlo dobro prvo poluvrijeme, ali i slabo drugo što su domaćini dobro iskoristili i pobijedili nas 30:24 (13:12). Odigramo li u kontinuitetu onako kako znamo, bez velikih padova i "crnih rupa" u igri, pogotovo pri otvaranju drugog poluvremena s pravom se možemo nadati bodovima." - poručili su iz RK Požega

Utakmica je na rasporedu u nedjelju (16.2.) u 18 sati. Dođite svi u dvoranu "Tomislav Pirc" i navijajte za naše rukometaše. Nakon svih događanja proteklog vikenda potrebna im je maksimalna podrška tribina koju igrači zaista cijene. Uz sve nas kao osmog igrača puno je lakše i ugodnije igrati.