Juniori NK Papuk s peharom
(FOTO: Facebook)

20.10.2011. | Mario Nakić
Pregleda: 7858

Juniori Nogometnog kluba Papuk iz Velike na domaćem su stadionu danas u finalu Županijskog nogometnog kupa za juniore svladali juniore ŠNK Slavonija iz Požege rezultatom 6:0. Utakmica se igrala po vrlo hladnom vremenu i sitnoj kiši, no to nije spriječilo Veličane da postignu tako puno pogodaka.

U prvom su poluvremenu strijelci bili Josip Zvekić u 15., Darijo Stanušić u 26. i Ivan Antunović u 28. minuti. I u drugom poluvremenu domaćini nastavljaju bombardirati gol Požežana pa Matej Peharda zabija za 4:0 u 50., Josip Nikolaš u 64. i točku na "i" stavlja Stjepan Vasić u 75. minuti.

Juniori Papuka ovom su se pobjedom plasirali na Regionalni nogometni kup juniora - istok.

Izlazite li na glasanje u srijedu, 17.4.2024.?