04.06.2011.
Mario Nakić
Pregleda: 10275
Dislike
(FOTO: Dislike)
Trinaest novih pjesama nalazi se na trećem albumu požeške grind core grupe Dislike. Album će se zvati "Delete" i izaći će na CD-u i vinilu koji izdaju hrvatske, slovenske i njemačke nezavisne izdavačke kuće.
- CD-i će biti u prodaji po cijeni od 30 ili 40 kuna već tijekom ovog mjeseca, a ploče će izaći nešto kasnije. Nastupit ćemo na velikom festivalu "Obscene Extreme 2011" u srpnju u Češkoj, a požešku promociju albuma održat ćemo u rujnu, najavio je Denis Treskanica, član benda Dislike za 034portal.
Dislike inače slovi za najbrži i najžešći požeški bend, a gotovo je jedini bend takve glazbe u cijeloj Slavoniji. Nastupali su diljem Europe.
Treskanica najavljuje kako će s novim materijalom Dislike postati "još brži i žešći". Poslušajte i pogledajte promo na njihovim web-stranicama.