Taekwon-do klub „Velika“ prvak memorijalnog taekwondo turnira Bljesak

(FOTO: TKD Velika)

3.5.2022. | 11:50 | TKD Velika
Pregleda: 2959

Na 16-om memorijalnom taekwondo turniru „Bljesak 1995“održanom 30.04. u Novskoj Taekwon-do klub Velika je nastupio s 18 natjecatelja. Na natjecanju je sudjelovalo 18 klubova iz cijele Hrvatske.  Natjecanje je održano u borbama.

Taekwon-do klub Velika ukupni je pobjednik, 2.mjesto  Sajnami Vinkovci  i 3. Pantera Zagreb.  Za ukupni plasman prvog mjesta na turniru najviše su zaslužni Ivana Čačić (senior) koja je osvojila zlato te je proglašena za najbolju seniorku turnira, Anamarija Zeba (kadet) i Jerko Marijanović (kadet) koji su također osvojili zlato. Odličja su također osvojili (svatko u svojoj kategoriji): Klara Šebalj- srebro, Jura Nikić- srebro, Neo Perčinić- bronca, Viktor Barukčić- bronca, Anamarija Brković- srebro, Dorija Pavlović- srebro, Tara Franić- bronca, Paola Kljajić- srebro, Matea Božić- bronca te izvrsna Mia Nikić koja zbog ozlijede u drugoj borbi nije mogla doći u polufinale te je osvojila treće mjesto.

Ništa manje borbeni nisu bili ni Sofija Boban, Naomi Bašić, Klara Pavlović, Iva Vidović te Kristina Klarić, ali nisu uspjeli doći do odličja. Naš junior Valentin Perčinić nije imao borbu, ali je bodrio naše natjecatelje. Nakon dvije godine pauze ovaj dobro organizirani turnir je opet zaživio te smo se za njega pripremali od kada su otvorene dvorane. Naše natjecatelje predvodili voditelji Iva Zlomislić, Monika Jelić te Lucija Zeba, koje su uz trenera zaslužne za uspjeh naših natjecatelja.

Zahvaljujemo se roditeljima te načelniku općine Velika za pomoć oko prijevoza.