NASLOVNASPORT

Rukometaši Požege pobijedili u gostima Medveščak (Zagreb) u 21. kolu 1. HRL - Sjever

16.5.2021. 10:16 | sport-pozega.hr IZVOR: sport-pozega.hr PREGLEDA: 1459

ZAGREB - Rukometaši Požege 12.05. su u sklopu 21. kola 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever gostovali kod Medveščaka te su ostvarili pobjedu rezultatom 24:32 (13:15). Požežani su odigrali dobru utakmicu i posve zasluženo osvojili nova dva boda.

Nakon dobrog otvaranja u 11. minuti požeški rukometaši imali su vodstvo od 3:6, nakon što je domaćin smanjio na 5:6 ubrzo je bilo 6:10, a ta razlika bila je do zadnje minute prvog dijela kada su domaći smanjili na dva razlike te se rezultatom 13:15 odlazi na odmor.

Medveščak je u 35. minuti došao na 15:16, zatim na 16:17, a tada su Požežani zaigrali ozbiljnije i u 41. minuti poveli 16:21. U 47. vodstvo je već sedam razlike (18:25) da bi s najvećom prednosti utakmicu priveli kraju i pobijedili s uvjerljivih 24:32.

Marko Antunović potvrdio je titulu najboljeg strijelca 1. HRL sjever postigavši 9 pogodaka. Jerko Tukonić postigao je 4 pogotka i to sve u drugom dijelu. Tri pogotka postigli su Šimun Banović, Vilim Gotal, Krešo Tomas, Karlo Grgurić i Luka Poplašen. Kod Medveščaka Jakov Dujmović upisao se 9 puta u listu strijelaca.

Požega je i dalje na 7. mjestu sa 21 bodom (9 pobjeda, 3 remija, 9 poraza). U idućem kolu ekipa trenera Daria Anića i njegovog pomoćnika Filipa Bešlića gostuje kod Viro Virovitice (subota, 15. 05. 2021. u 18,00 sati). Požega je domaćin na papiru jer su jesenas Virovitičani bili domaćini u Požegi pošto je njihova dvorana bila zauzeta.

(Izvor: sport-požega.hr)

Tagovi: rukomet, pobjeda, požega, medvešćak, rukometaši

POŽEGA VRIJEME

48 SATI NA 034PORTALU

.

Vraća li se bivši dožupan u politiku? Objavio je fotografiju na kojoj rušenje HDZ-a 2006. godine uz Ronka slavi i Glavić!?

.

Juniori Slavonije jesenski prvaci Kvalitetne lige mladeži Slavonije i Baranje

.

Donesene Liste kandidata za dodjelu stipendije za akademsku godinu 2022./2023.

.

PAKRAC: U pretrazi kuće pronađena oprema za uzgoj marihuane te sedam stabljika uzgojene konoplje marihuane

.

VELIKA PROMJENA: S posla vas više neće smjeti zvati nakon radnog vremena, a bome niti slati mailove