NASLOVNASPORT
PREKINUTA UTAKMICA SLAVONIJE I MARSONIE: Objavljeno što se dogodilo

16.9.2021. 21:18 | Ante Mandarić PREGLEDA: 7726

Jučer je NK Slavonija iz Požege ugostila brodsku NK Marsoniu na ŠRC "Velika".

Mreže nisu dugo mirovale, već u 4. minuti, nakon slobodnog udarca za vodstvo domaćina glavom zabija Šipura. Sedam minuta kasnije, Bundavica je uposlio Silvija Mihića, koji pogađa za konačan rezultat.(1:1)

Marsonia je u 70. minuti ostala bez igrača, jer nakon drugog žutog kartona iz igre je isključen Letica. Pet minuta kasnije došlo je do prekida utakmice.

“Utakmica je prekinuta uslijed nestanka struje. Bez reflektora, susret nije mogao biti nastavljen", napisali su na Facebook zidu NK Marsonie.

NK Slavonija već 6 utakmica bez pobjede

Ovo je već 6. utakmica bez pobjede NK Slavonije iz Požege, a kako je ovaj susret završio neriješeno, Klub s Orljave bilježi ukupno 4 osvojena boda ove sezone te se nalazi na 15. mjestu tablice 3. HNL. - Istok

Iduće kolo, u subotu 18. rujna 2021., NK Slavonija iz Požege tražit će svoju prvu ovosezonsku pobjedu u gostima protiv Oriolika. Prema rasporedu utakmica počinjen u 16:30h.

Tagovi: NK Slavonija Požega, nk slavonija, požega, forma, 6. kolo, 3. hnl istok

POŽEGA VRIJEME

48 SATI NA 034PORTALU

.

Ministar Butković u Požegi: ʺVeć iduće godine krećemo u prvu fazu izgradnje ceste Brestovac- Staro Petrovo Seloʺ

.

Eko centar Latinovac proveo aktivnosti projekta ʺBogatstvo u različitosti - korak 3ʺ