Stalo nam je do Vaše privatnosti i do boljeg korisničkog iskustva. Budući da 034 portal i njegovi partneri koriste kolačiće, dužni smo Vas na to upozoriti i zatražiti Vašu privolu. Više o kolačićima pročitajte ovdje: Pravila privatnosti. Pročitajte i Uvjete korištenja. Nastavkom korištenja ovih stranica pristajete na naša Pravila privatnosti i Uvjete korištenja.
Što su kolačići i zašto ih koristimo?
Kolačići su male računalne datoteke koje program šalje Vašem pregledniku. Služe nam da omogućimo korisnicima sigurno pretraživanje našeg sadržaja (zaštita od spama), sudjelovanje u anketama, komentiranje itd. Također, koristimo kolačiće naših partnera za vođenje statistike posjećenosti i prilagođeni prikaz oglasa. Naši kolačići su potpuno bezopasni za Vaš uređaj, možete ih lako obrisati u bilo kojem trenutku.
Ako prihvaćate naša Pravila privatnosti i Uvjete korištenja, kliknite "Prihvaćam" i nastavite uživati u sadržaju. Ako, pak, ne prihvaćate, onda nemojte koristiti ove stranice.
FOTO: sport-pozega.hr
POŽEGA - Na Gradskim bazenima jučer je održan prvi trening u sklopu ljetnog košarkaškog kampa koji organizira Košarkaški klub Požega. Kamp će trajati od 30. lipnja do 17. srpnja, a treninzi će se održavati na košarkaškom igralištu na Gradskim bazenima. Termini treninga su ponedjeljkom i petkom od 18,30 do 20,00 sati te utorkom i četvrtkom od 8,00 do 9,30 sati.
Na prvom treningu bila su 24 polaznika, a upisi su i dalje mogući za dječake rođene 2009. i mlađe.
S polaznicima rade treneri Dario Rich (099 593 3769) i Filip Kojanović (099 301 9988). Cijena je 150 kuna, a svim polaznicima je osigurana sezonska ulaznica za bazene, majica kao i druga iznenađenja.
(Izvor: sport-pozega)