Srećkovići iz Vidovaca i Dervišage osvojili broncu u Splitu

Srećkovići s voditeljicom u Splitu
(FOTO: Srećkovići)

11.08.2011. | Mario Nakić
Pregleda: 8402

Ekipa Srećkovići iz Vidovaca i Dervišage kod Požege osvojila je 3. mjesto i brončanu medalju u igri graničar, uzrast 2000. godište i mlađi, na završnici Sportskih igara mladih u Splitu.

U njihovoj je kategoriji ušlo pet ekipa u završnicu. Srećkovići su pobijedili ekipu iz Koprivnice, a izgubili od Kaštele koja je na kraju bila prvak. U susretu za treće mjesto Srećkovići su pobijedili ekipu iz Karlovca rezultatom 2:0. Iz Splita se vraćaju u subotu.

Srećkovići su: Karla Marić (kapetanica), Ivona Kraljak, Tajana Pudić, Dora Janković, Antun Smojvir, Marko Salopek, Marin Oroz i Franko Marinović. Ekipu je vodila njihova učiteljica Barica Matijević.