Košarkašice Plamen Požega na šutu
(FOTO: Bojan Miščević)

11.04.2011. | Bojan Miščević
Pregleda: 2575

Proteklog vikenda košarkašice ženskog košarkaškog kluba Plamen Požega napravile su ogroman korak ka ostanku u prvoj košarkaškoj A - 1 ligi pobjedivši Agram iz Zagreba rezultatom 84:77.

Dobra igra u prvom poluvremenu u trećoj je četvrtini doživjela laganu krizu što su Zagrepčanke iskoristile i približile se do kraja četvrtine na samo četiri razlike.

U zadnjoj, odlučujućoj četvrtini, na krilima Kristine Soldo koja je zabila 39 koševa, naše djevojke uspijevaju odnijeti bitnu pobjedu protiv izravnog konkurenta za ostanak u ligi.

Plamenašice igraju još dvije utakmice - kod kuće protiv Zadra i gostujuću u Splitu.

Izlazite li na glasanje u srijedu, 17.4.2024.?